Červenec 2008

Hilary Duff

27. července 2008 v 15:07 *CeLeBRiTy*
Profese herečka, zpěvačka Datum narození: 28.09.1987 Místo narození: Houston, USA Znamení: Váhy
Hilary Duff již od pěti let navštěvovala balet, a v něm, jako ve všem, byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček).

Na začátku kariéry hodně hrála v reklamách a pak, v jedenácti letech, uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který jí pomohl ke slávě a úspěchu. Po něm hrála jen maličké role - například v seriálu Chicago Hope, až ve třinácti vyhrála konkurz na TV seriál Lizzie McGuire. Američané si tento seriál (a s ním samozřejmě i Hilary) zamilovali. V několika jeho dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane. To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Když skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, rozhodla se produkce natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny). Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. V roce 2002 si zahrála ve filmu Kadet Kelly (Kadetka Kelly). V roce 2003 stihla vydat již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a natáčit film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu). V dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards. Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (u nás jako Moderní popelka).
V roce 2005 hrála ve filmech Chaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2) a The perfekt man (Pan božský). Poté vydala své zatím poslední album Most Wanted a natočila zatím svůj poslední film Material girls ( Holky v balíku). Hilary je ještě mladá a proto jí snad čeká ještě dlouhá kariéra.
<![CDATA[//><!]]>

Rihanna

27. července 2008 v 15:06 *CeLeBRiTy*

Rihanna

Zpěvačka

Datum narození: 18.02.1988 Místo narození: St. Michael, Barbados Znamení: Vodnář


Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

crazy bird

27. července 2008 v 15:03 °°ViDea°°

Honey-dance

27. července 2008 v 14:51 °°ViDea°°Cheris-killa

27. července 2008 v 14:27 °°ViDea°°

Avril Lavinge

27. července 2008 v 13:33 *CeLeBRiTy*

zpěvačka, herečka

Datum narození: 27.09.1984 Místo narození: Napanee, Ontario, Canada Znamení: Váhy
Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone nebo Hot....
.

Lindsay Lohan

20. července 2008 v 18:14 *CeLeBRiTy*

Lindsay Lohan

Herečka, modelka, zpěvačka
Datum narození: 02.07.1986 Místo narození: New York, USA Znamení: Rak
Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námy děvčaty,odstartovala svou hudební kariéru.

Policajtky

20. července 2008 v 17:32 °°ViDea°°


Spojení blogůůůů ♥

4. července 2008 v 22:20 | mišišta
Ahojda...Toto je blogový řetěz, který spojuje všechny blogaře. Jestli chceš zvýšit návštěvnost svého blogu, zkopíruj si jej na svůj blog a sebe připiš nakonec.