Květen 2008

1.Bleskovka

30. května 2008 v 19:54 Bleskajdy-**
1)ahojda
2)jakpak se máš?
3)líbí se ti botka?
4)máš rád/a značku DC?
5)chtěl/a bys tyto boty??
6)máš náké sk8 boty??(jestli jo,jakou značku)
7) čau čau

Fuck off

23. května 2008 v 20:00
Fuk off pro fšechny,kdo si myslí, že jsme barbíny!!
Si zajděte k doktoroj!
Ach,ta závist!!

colorfulky

10. května 2008 v 21:28 *Obrázky*

Méďové

10. května 2008 v 21:24 *Obrázky*

Love obrázky

10. května 2008 v 21:23 *Obrázky*
A určitě jsou hezký i ty třpytivý!!

Lebky

10. května 2008 v 21:22 *Obrázky*

pěkné

10. května 2008 v 21:18 °°ViDea°°
Krásné...


Vanessa Anne Hudgens

10. května 2008 v 20:40 *CeLeBRiTy*

Vanessa Anne Hudgens

herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12. 1988 (19 let) Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec
Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Zac Efron

10. května 2008 v 20:28 *CeLeBRiTy*

Zac Efron

herec, zpěvák, tanečník

Datum narození: 18.10. 1987 (20 let) Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA Znamení: Váhy

Životopis:
Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.

Ashley Tisdale

10. května 2008 v 17:22 *CeLeBRiTy*

Ashley Tisdale

modelka, herečka, zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985 Místo narození: West Deal, New Jersey, USA Znamení: Rak

Životopis:
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.

Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen

Kutná hora

9. května 2008 v 17:15 Úspěchy*
Ve čtvrtek 8.5 2008 jsme jely na soutěž do Kutný hory...Soutěžily jsme s ATS takže výsledky nic mocale pátý místo z šesti neni ůplně nejhorší♥♥♥♥...;););)...tak třeba příště;);););

Článek...=D

9. května 2008 v 1:41
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. čokoláda. Změňte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávame zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan draslčitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

na Horalce 1--fota 2

9. května 2008 v 0:43 | Mišišta |  **PHoTo**
fotky jsou v ČERNOBÍLÉM nebo v SÉPIOVÉM tónu =) a jsou o5 ze soustředění na Horalce.
Zůza ♥ Jáňa
Míša ♥ Zůza ♥ Jáňa ♥ Míša
Zůza ♥ Míša ♥ Elča ♥ Jáňa
Míša ♥ Zůza ♥ Elča ♥ Jáňa
MLASK
Zůza ♥ Elča ♥ Míša ♥ Míša
Elča ♥ Jáňa
Elča ♥ Zůza ♥ Jáňa ♥ Míša
hlava na hlavě 4 ever
Zůza ♥ Míša
Jáňa ♥ Zůza
Foukal vítr no,.......=)

na Horalce 1

8. května 2008 v 23:37 | Mišička |  **PHoTo**
Toto jsou naše BAREVNÉ fotky ze soustředění s aerobicem na Horalce.....=) No,...místo cvičení jsme se fotily ale i tak jsme toho udály hodně nebo ne?
Jako hadi...
tuli tuli
spletené nohy
Míša ♥ Elča ♥ Zůza ♥ Míša
Míša ♥ Elča ♥ Zůza ♥ Jáňa
Míša ♥ Elča ♥ Jáňa ♥ Míša
Elča ♥ Jáňa ♥ Míša
Naše oblíbená a dobrá kamarádka...škoda že si jí nemůžem odvést s sebou domů!Nepočítej s tím, že se tě pustíme!!
Míša ♥ Elča ♥ Jáňa
Míša ♥ Zůza ♥ Jáňa

in Humanic

8. května 2008 v 22:56 ♥♥Oulety♥♥
Šli sme do Humaniku a všechnu pozornost strhali na sebe páč sme si začali zkoušet hafo bot ať už na podpatku nebo sk8 bo baleríny. Ale nejdřív sme teda u prodavačky vysockovaly silonkový ponožky a šlo se na lov!! =)♥
Tak tyhle byli úžasný! Ty nám padly hned do oka byli na takový jehle takže jsme byly o hlavu větší!! =)
o5 4ever
4 ever
babičkovský
sk8 4 ever
pěnové balerínky 4ever
tak tomuhle říkám OULET!!
sluší jim to! ale boty to nejsou !! xD

Cesta ze soutěže

8. května 2008 v 21:30 ♥♥Oulety♥♥
Jeli jsme do Kutné Hory na soutěž.Cestou tam jsme byly trochu mtrvý ale jen jsme se po cestě trochu prospaly a v Mekáči řádně najedli už to jelo.A jak se nám naskytne příležitost děláme kraviny a to teda pořád. Tak se podívejte jaký ,,oulety" provádíme!
Nejdřív se holky trochu styděly!
Po soutěží vždycky vypadáme...asi jako....asi takhle jako Jáňa! xD
Njn...fotit je vždycky těžký.Každej vás pošle jinam...=)
,,úúúúúúúú to je kalba!" =)
záááááááááááchvat smíííííííííííííchu! xD
Elča ♥ Zuzajda ♥ Janča
Šibalské oči naší Zuzanky! =)
Míša a Míša..........dvě krysy! xD
Zuzanky mamka nám dála řidiče! V jejím případě řidičku.....
Zuzka a Jáňa
Elča: Nefoť mě!! Nebo uvidíš!!..........xD
Elča:,, Tak sakra už nefoť! A di s tim foťákem do pr............" xD
Mišuge =)
Miška =)
A ve Videách je videjko, které řekne více!=)....tak mrkejte!!

Náchod

5. května 2008 v 22:53 Úspěchy*
Dne 1.5.2008 jsme jeli s aerobicem na soutěž do Náchoda pořádanou naším klubem.Naše sestava byla ve 3.kategorii na druhém místě! Jsme dobrý!!